Hor Zrt. - Több mint egy játék Webáruház!
Több mint egy játék webáruház!


0 Ft
0 db termék
Hor Zrt. - Több mint egy játék Webáruház!



BELÉPÉS

E-mail:
Jelszó:

elfelejtett jelszó
REGISZTRÁCIÓ




KOSÁR

A kosárban
levő termékek értéke:
0 Ft

KOSÁR TARTALMA

KUPON KÓD:




Szeretne információkat kapni a Hor Zrt. újdonságairól? Iratkozzon fel nevével, e-mail címével, és rendszeresen elküldjük az aktuális híreket!
Név:
E-mail:
Miről szeretne hírlevelet kapni?

Bölcsődéknek
Óvodáknak
Iskoláknak
Magán vásárlóknak






Mozgásfejlesztők, Mászókák Fából

Cukorkák XXL      



Cukorkák XXL


Cukorkák XXL Cukorkák XXL Cukorkák XXL Cukorkák XXL Cukorkák XXL Cukorkák XXL Cukorkák XXL Cukorkák XXL Cukorkák XXL Cukorkák XXL Cukorkák XXL Cukorkák XXL Cukorkák XXL Cukorkák XXL


Bruttó ár: 33 880 Ft

     

BE 25560
Cukorkák XXL

A doboz mérete: 37,5 x 23,5 x 7,5 cm
A doboz tartalma:
- 41 db cukorka (13x7 cm)
- 1 db textil játéklap
- 3 db színdobókocka
Anyaga: fa + textil
1-8 Játékosok száma:
4Ajánlott korosztály:+



Ez a termék van raktáron!<br>
Ez a termék van raktáron!




Ingyenes átvétel üzletünkben 1-3 napon belül.
Házhoz szállítás 1 héten belül.
Várható szállítási költség összesen: 1 990 Ft


Amennyiben tetszik, kérjük ossza meg a Facebookon.


TERMÉKLEÍRÁS
JÁTÉKSZABÁLY
Három dobókockával dobni és azt egy darab cukorkán megkeresni, az az igazi kihívás! A játékosok csak azt a cukorkát vehetik le a játéklapról, amelyiken mindhárom dobókocka színe szerepel. De vajon ki látja meg leghamarabb? Ki reagál leggyorsabban? Győztes az, aki a legtöbbet gyűjti össze. Gyönyörű tartós fém tartódoboza miatt is igen kedvelt játék.- - Egyéb fejlesztési terület: - - reakcióidő fejlesztése - - koncentráció fejlesztése.
A cukorkákat keverjük össze és szórjuk szét őket a padlón a színes oldalukkal felfelé. A dobókockákat tegyük a cukorkák mellé.
Játéklehetőségek:
1. Ebben a variációban a játék kezdete előtt el kell dönteni, hogy hány cukorkát kell összegyűjteni a győzelemhez. Minden cukorka három szín kombinációjából tevődik össze. A játékot a legfiatalabb játékos kezdi. Dob egyszerre mind a három dobókockával. A cél, találni olyan cukorkát, amely színe a kidobott három színből tevődik össze. Aki leggyorsabban talál ilyent, megmutatja a többieknek, majd magához veszi. A játékosok sorban dobnak a dobókockákkal.
2. A fenti említettekkel megegyező módon kivéve, hogy ha valaki megfelelő cukorkát talál, azt nem veszi magához, hanem pontot kap érte. A pontokról listát kell vezetni. A játék előtt el kell dönteni, hogy meddig tart a játék pl. 10 perc. A játékot az nyeri, akinek a játék végére a legtöbb pontot sikerül összegyűjtenie.
3. A cukorkákat egyenlő számban osszuk szét a játékosok között. Ők ezeket maguk elé helyezik. Ezután sorban dobnak a dobókockával. Aki megtalálja a dobott színeknek megfelelő cukorkát a sajátjai közt, az azt a játékmezőre helyezi. A játékot az nyeri, akinek először elfogynak a cukorkái. Itt is szabható időkorlát, hogy ne nyúljon túl hosszúra a játék.



ÖNNEK AJÁNLJUK   

Cukorkák XXL
RAKTÁRON!


Bruttó ár: 48 560 Ft
     

Frédi rendőrautó - Little Tikes 18 hó+
RAKTÁRON!


Bruttó ár: 5 830 Ft
     

Zöldségek - boltos játékhoz
RAKTÁRON!


Bruttó ár: 6 860 Ft
     

Logikai formák 24 hó+
RAKTÁRON!


Bruttó ár: 14 230 Ft
     

QuadriFix 1. - Formák
RAKTÁRON!


Bruttó ár: 5 640 Ft
     

Tapintós Memória - érzékelésfejlesztő játék
RAKTÁRON!


Bruttó ár: 19 040 Ft
     

Fonott babakocsi, lehajtható textil kupolával - Játékbabához
RAKTÁRON!


Bruttó ár: 20 310 Ft
     

XXL Puzzle - Nyomozás, avagy az elveszett tárgyak nyomában
RAKTÁRON!


Bruttó ár: 9 490 Ft